Automotive

Vyrábíme přepravní a skladovací obaly pro výrobky automobilového průmyslu.

Obaly pro automotive

   Vyrábíme přepravní a skladovací obaly pro výrobky automobilového průmyslu. Využíváme mnoho typů materiálů pro nejvhodnější použití na obal. Technologické vybavení a zkušenosti z oboru nás staví mezi špičkové výrobce obalů.

 

   Obaly pro „automotive“ vyrábíme jednocestné a vícecestné. Obaly společnosti Evel jsou používány pro přepravu dílů automobilových značek jako Bentley, Aston Martin, Porsche, Audi a McLaren.

Jednocestné a cyklické obaly z těžké kartonáže.

Výjímečnost v detailu nás odlišuje

   Účinné využívání zdrojů, materiálů a rostoucí trend směrem k lehké konstrukci hrají stále důležitější roli ve všech hospodářských odvětvích. Naše výrobky se vyznačují hmotnostnímy úsporami, dlouhodobou trvanlivostí a recyklovatelností. Primární oblasti použití zahrnují balení pro automobilový průmysl, stejně jako mnoho dalších průmyslových odvětví.

   Inovace a kvalita jsou klíčovými prvky našeho podnikání a úspěchu. Jako dodavatel kvalitních výrobků úzce spolupracujeme s vývojovými odděleními našich zákazníků již mnoho let. Podporují nás s aplikovatelností inovativních a efektivních řešení.

Dutinkový PP - jednoznačná volba

   Tyto boxy jsou vhodným řešením pro zákazníky se speciálními požadavky na vratné obaly z hlediska nosnosti a voděodolnosti. Výhodou polyetylénových boxů, na rozdíl od vstřikovaných, je možnost výroby již kusového množství a rozměrových řad dle potřeb zákazníka. Tyto boxy dodáváme v provedení se stohovacími rohy, nebo celoobvodovou stohovací lištou. Počet a typ madel , držáků etiket a dalších komponentů je dle požadavku zákazníka. Boxy vyrábíme prázdné, nebo s různými fixacemi z PE pěn.

Plastové obaly pro automotive

Geniálně jednoduché

Dokonale praktické

Newsletter

Přidejte Váš email a budeme Vás vždy informovat o novinkách a probíhajících akcích.