Vize společnosti

Vytvoření efektivního a špičkového řešení balení výrobků, které zajistí konkurenční výhodu našich zákazníků na trhu.

Budování dlouhodobých partnerství

   Budování dlouhodobých strategických partnerství, založených na vzájemně výhodných řešeních. Patříme mezi významné poskytovatele služeb v oblasti vývoje, designu balení hotových výrobků automotive, elektronického a zdravotnického průmyslu. Našimi partnery  co do obratu společnosti je většinou zahraniční klientela.

   Investicí do schopných zaměstnanců, inovací a technologií zajišťujeme naši expanzi a dosahujeme plné spokojenosti našich zákazníků.

Zajištění konkurenčních výhod našich zákazníků díky efektivnímu a špičkovému balení výrobků.

Výjímečnost v detailu nás odlišuje

Mise společnosti

Vytváření efektivního a špičkového řešeníbalení výrobků pro zajištění konkurenčních výhod našich zákazníků na trhu.

Vize společnosti

    Orientace na strategická partnerství, založená na prioritě vzájemně vyvážených obchodních vztahů. Investicen do originálních technologií a speciálních vzdělávacích programů zaměstnanců v zájmu unikátních řešení tvorby obalů. 

Spokojenost zákazníka

    Naší prioritou není jen spokojenost zákazníků. Přispíváme ke snížení jejich nákladů na obalový materiál, potažmo reklamace spojené s poškozením zboží v důsledku přepravy. Zajistit stoprocentní ochranu drahých a citlivých součástí při transportu, manipulaci a skladování je pro řadu výrobců noční můrou.

 


   Ti, kteří s námi spolupracují, mohou potvrdit, v čem spočívá brilantnost efektivnějšího způsobu balení, zajišťovaného full servisu od vývoje obalu, přes jeho testování, až po výrobu vlastních obalových komponentů.

Newsletter

Přidejte Váš email a budeme Vás vždy informovat o novinkách a probíhajících akcích.