Design průmyslových obalů

Pravidla tvorby praktického designu

   Při vývoji designu obalů pro konkrétní součástky, komponenty a výrobky vycházíme z interpretace rozsahu zaměření požadavků zákazníka kladených na ochranu konkrétního výrobku.

   Při tvorbě praktického designu obalu plně zúročujeme naše vědomosti a zkušenosti, o požadavcích na průmyslový obal ve prospěch zákazníka.

.

   Pružnost realizace vývoje designu přispívá těsná spolupráce a komunikace se zákazníkem v zájmu identifikace užitných vlastností obalu.

  Cílem našich vývojářů je dosáhnout optimální ochrany výrobku zákazníka. Výběrem nejvhodnějších materiálů dosáhnout požadované kvality při snižování nákladů promítajících se do výsledné ceny bezpečného a prestižního obalu se značkou Evel.

Kreativní a originální

Od designu k balícímu manuálu

   Vývojem designu a výrobou obalů uplatňované standartizované postupy nekončí. Odběratelům obalů je určen ,,Balící manuál". Operátorům ve výrobě poskytuje zásadní informace, jak postupovat a nakládat při balení s výrobkem a vlastním obalem.

Snadné a produktivní

   Technologické vybavení umožňuje snadno, produktivně a zároveň soběstačně vyrábět obaly z nepřeberného množství materiálů. 

Jen dnes je ten okamžik, kdy dokážeme být vyjímeční. Ne včera. Ne zítra.  Ale dnes...

Design celoplastových obalů

 

   Naší prioritou není jen spokojenost zákazníků. Přispíváme ke snížení jejich nákladů na obalový materiál, potažmo reklamace spojené s poškozením zboží v důsledku přepravy. Zajistit stoprocentní ochranu drahých a citlivých součástí při transportu, manipulaci a skladování je pro řadu výrobců noční můrou.

   Ti, kteří s námi spolupracují, mohou potvrdit, v čem spočívá brilantnost efektivnějšího způsobu balení, zajišťovaného full servisu od vývoje obalu, přes jeho testování, až po výrobu vlastních obalových komponentů.

Pravidla pro tvorbu praktického designu obalů se dají odvodit a interpretovat odděleně, jednotlivými subjekty podílejícími na jednotlivých fázích „života“ obalu.

Design obalů z pěnových materiálů

   Ochranné tvarovky z PE, PU, EPP vyrábíme v různém hustotním rozsahu ve vazbě na celou řadu faktorů u chráněného produktu. Technologie zpracování je závislá na množství vyráběného zboží. Technologické vybavení společnosti EVEL umožňuje zpracovávat „deskovinu“ oscilačním řezáním, 3D frézováním , odporovým řezáním drátem a vysekáváním raznicemi na lisu.

   Polyethylen je termoplast a zároveň nejpoužívanější polymer na světě. Výrobky z PE pěny mají tepelně izolační vlastnosti a jsou odolné vůči kyselinám. Fixace z pěnového polyethylenu jsou vyráběny na míru dle požadavku zákazníka a proto dokonale chrání zboží během manipulace před nárazem a poškrábáním. Pro svou variabilitu a možnost kombinovat je s různými materiály, nacházejí široké uplatnění jako transportní obaly, separátory, vnitřní fixace apod.; zejména v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu.

Polyethylen je termoplast a zároveň nejpoužívanější polymer na světě.

Vývoj obalů pro výrobky

průmysl automotive, elektronika, zdravotnictví soulad s normou ISTA 1A - Standart

Newsletter

Přidejte Váš email a budeme Vás vždy informovat o novinkách a probíhajících akcích.